KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17297390

nr 1729 7390

Börje Sandelin

(1926-1970), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 73/150 cm, yttermått inklusive ram: 21x16, yttermått inklusive ram: 40x32 cm

Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 oktober 2025
kl 20:24:28

Börje Sandelin

Läs mer om Börje Sandelin